صفحه خانگی » دعوت به همکاری و فعالیت

دعوت به همکاری و فعالیت

مدیریت وبسایت انگلیش نایس در نظر دارد جهت بالا بردن سطح کمی و کیفی وبسایت، از تمامی دوستان و علاقمندانی که تمایل به همکاری و فعالیت در این وبسایت را دارند، دعوت به همکاری نماید. این همکاری و فعالیت میتواند در یکی از زمینه های زیر باشد:

1-نوشتن مقالات و  پست های آموزشی

2-فعالیت در کانال تلگرام به عنوان ادمین کانال

3-فعالیت به عنوان مترجم زبان انگلیسی

4-آموزش آنلاین زبان انگلیسی

و سایر موارد…

بدیهیست عزیزانی که تمایل دارند در زمینه های دیگر فعالیت داشته باشند، میتوانند زمینه مورد نظر و دلخواه خود را با ما در میان بگذارند تا بعد از بررسی ها و امکان سنجی ها، شرایط مطلوب فراهم گردد. نحوه کار میتواند بصورت داوطلبانه و یا همراه با انگیزه های کسب درآمد باشد. به عنوان مثال اگر مدرس زبانی وجود دارد که تمایل به تدریس آنلاین زبان دارد، اما بدلیل نداشتن وبسایت شخصی، این امکان برایش فراهم نیست و یا مترجمی وجود دارد که میخواهد نامش در وبسایت ثبت شده تا از این طریق سفارش دریافت نماید، ما میتوانیم بخش جداگانه ای را برای این عزیزان در نظر بگیریم و پل ارتباطی بین آنان و مشتریانشان باشیم. همچنین مثلا کسی بخواهد به عنوان ادمین کانال تلگرام فعالیت نماید، میتواند داوطلبانه شروع به کار نماید و زمانی که تعداد اعضای کانال بالا رود، بتوان از طریق تبلیغات و سایر روش های دیگر، در کنار آن کسب درآمد کرد. البته در حال حاضر درآمد کلی سایت از فروش کتاب های آموزش گرامر می باشد که البته تعداد این کتاب ها در آینده بیشتر خواهد شد. سعی ما بر این است که با بالابردن اعتبار و رنکینگ سایت، از طریق دریافت و پخش آگهی نیز کسب درآمد نماییم.

وبسایت انگلیش نایس با یک سبک و سیاق خاص و با ظرافت بالایی در آموزش زبان انگلیسی، کار خود را آغاز نموده و قطعا روز به روز بر سطح کمی و کیفی خود خواهد افزود و از اینرو پتانسیل های بسیار بالایی دارد. هدف من از این دعوت، استفاده بهینه از پتانسیل های موجود و ارتقای سطح آموزشی آن می باشد. بدون شک هر چقدر اعتبار وبسایت بالا برود، انگیزه های دست اندرکاران و تمامی عزیزانی که با این وبسایت همکاری میکنند، چه از لحاظ مادی و چه از لحاظ معنوی بالا و بالاتر خواهد رفت.

راه های ارتباط با ما:

آدرس ایمیل رسمی وبسایت info@englishnice.com

آی دی تلگرام @siavashesfandiar

با سپاس از تمامی دوستان و عزیزانی که ما را در این امر مهم آموزش همراهی و یاری میرسانند.

سیاوش اسفندیار

مدیر وبسایت انگلیش نایس