صفحه خانگی » آموزش انگلیسی به سبک بنیادی

آموزش انگلیسی به سبک بنیادی

⊗ آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی

(یاد گیری زبان انگلیسی سه برابر سریعتر و بسیار آسانتر از حالت عادی)

انگیزه اختراع (آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی)

ایده اختراع چنین سبکی مربوط به زمانی است که بنده مهدي بنيادي، باید در مدت زمان کوتاهی زبان انگلیسی را یاد می گرفتم در حالی که سطح صفر داشتم. بنابرین آزمایشاتی را برای ایجاد یک سبک مدرن که بر گرفته از سبک متون بود آغاز نمودم.

ایجاد چنین سبکی کاملا موفقیت آمیز بود و من توانستم علاوه بر زبان انگلیسی زبان آلمانی را هم یاد بگیرم و در طول این دوران بر روی کاستی های این روش کار کردم و نتیجه چیزی بود که اینجاست.

⊗ علل یاد گیری سریع با کتاب (آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی)

این سبک سه اِلِمنت زبان را که شامل واژگان – گرامر (در مورد گرامر در بندهای بعدی توضیح بیشتری داده خواهد شد) و درک مطلب می باشد را از هم جدا می کند و بدین صورت یادگیری هر سه بخش به صورت جداگانه خود سرعت یادگیری زبان را در کل افزایش می دهد. ولی اصلی ترین دلیل افزایش سرعت یادگیری این است که این کتاب در ابتدا هزار واژه اولیه زبان را در قالب یک داستان خاص به حافظه شما می سپارد! بدین صورت که شما به جای حفظ واژگان، این داستان فارسی را می خوانید و در واقع واژگان انگلیسی تجزیه شده و به کلمات داستان ربط داده شده اند و ذهن شما به صورت اتوماتیک خواهد توانست با کمک فرمول هايی که به صورت ضمنی در این داستان نهاده شده اند و ساختار حرفه ای خود داستان این واژگان را تشخیص دهد و دوباره آنها را به صورت واژه بازسازی کند. این داستان باعث می شود شما بتوانید روزانه با صرف حدود یک ساعت 50 واژه جدید حفظ کنید، یعنی سرعت بیشتر. همچنین وجود این داستان امکان جدا کردن سه المنت نام برده شده زبان را فراهم می کند، چون مفهوم واژگان در قالب داستان بیان می شوند تا درک راحت تر واژه توسط زبان آموز ممکن شود.

⊗ دلایل آسان بودن یاد گیری با این روش

یکی از علل آسان بودن یادگیری با کمک این سبک وجود داستان نام برده شده مي باشد که شما را از تلاش های طولانی برای حفظ کردن واژگان بی نیاز می کند. و دلیل دیگر آسان بودن یادگیری با این روش، نبود آموزش گرامر به روش سنتی پر از فرمولهای گیج کننده (مانند گرامر کتابهای زبان دوران دبیرستان) می باشد. در بخش پایانی کتاب و بعد از یادگیری واژگان، کلیات گرامر در حدود شش صفحه استاندارد آن هم با روش بسیار ساده و بدون فرمول و با مثالهای فارسی توضیح داده شده است و شما عمده گرامر را از طریق متون (داستان های) طبقه بندی شده به صورت طبیعی دریافت خواهید کرد. شما بعد از فراگیری کلیات گرامر از کتاب حاضر خارج خواهید شد و شروع به خواندن متون طبقه بندی شده  می کنید که باید طبق فرمولی که در ابتدای کتاب توضیح داده شده طی شود که در واقع این بخش نهايی تمام انگلیسی شما را شکل خواهد داد و درک مطلب شما به صورت اساسی افزایش پیدا خواهد کرد.

⊗ امکان  یاد گیری مکالمه زبان انگلیسی با کمک “آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی”

این کتاب (سبک) 210 صفحه اي، بیشتر بر روی انگلیسی آکادمیک تمرکز دارد ولی کتاب دستور العملهايی را برای فراهم کردن امکان استفاده از این سبک برای تقویت مکالمه نیز ارائه می دهد که اگر علاوه بر انگلیسی کتبی يا نوشتاري (writing) مایل به افزایش توان مکالمه (speaking) خود نیز هستید. دستور العملهای ذکر شده را به دقت انجام دهید، در غیر این صورت در انگلیسی شفاهی مهارت کافی نخواهید داشت.

⊗ این سبک برای چه کسانی مناسب می باشد

همان طور که در ابتدای کتاب گفته شده این کتاب برای آموزش انگلیسی پایه نوشته شده است، یعنی شما با سطح صفر هم می توانید از این کتاب استفاده کنید و انگلیسی پایه را فرا بگیرید.

این سبک بخصوص برای دانشجویانی که به هر دلیلی در زبان انگلیسی مشکل دارند می تواند چاره ساز باشد. همچنین داوطلبان شرکت در کنکور نیز از این کتاب می توانند استفاده کنند و تنها تفاوتی که برای این عزیزان وجود دارد این است که علاوه بر طی کردن تمام مراحل کتاب و در کل این سبک، باید مدتی را هم بر روی تاکتیکهای تست زنی تمرکز کنند که در این صورت می توانند تا 70 درصد سوالات مربوط به زبان کنکور را صحیح پاسخ دهند. علاوه بر این اگر شما علاقه مند به یاد گيری مکالمه انگلیسی هستید، این کتاب به گونه ای که توضیح داده شد می تواند به شما کمک کند.

⊗ تفاوت آموزش زبان انگلیس به سبک بنیادی با روشهای متعارف یاد گیری زبان !؟

این سبک آموزش زبان، فاصله زیادی با مجموعه روشهای آموزش زبان دارد. من از بسیاری از نرم افزاهای آموزش زبان گله دارم که چندین مکالمه ساده به زبان آموزان یاد می دهند ولی ادعا می کنند که شما دیگر زبان را کامل یاد گرفته اید. ولی دوستان، زبان انگلیسی مثل یک دریاست و هیچ کس نمی تواند چنین ادعا کند که می توان با یک دوره کوتاه، انگلیسی را کامل یاد گرفت. من نیز در مورد کتابی که نوشته ام چنین ادعايی ندارم. ولی می توانم به شما قول دهم که شما با گذراندن این دوره شروع به درک و تجزیه و تحلیل انگلیسی به صورت پایه ای و اساسی خواهید کرد و همین به شما یک پایه مستحکم خواهد داد که شما را قادر خواهد ساخت بعدها تا سطوح بسیار عالی تر زبان را ادامه دهید.

مهندي بنيادي نويسنده كتاب “آموزش انگليسي به سبك بنيادي”

شماره تماس⇐ 09148602800 

در ادامه بخشي از اين كتاب در قالب فایل پی دی اف به عنوان معرفي و آشنايي شما عزيزان جهت دانلود قرار داده شده است که می توانید آن را از اینجا دانلود نمایید.

خرید کتاب آموزش انگلیسی به سبک بنیادی

در صورت تمایل، می تونید كتاب كامل “آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی” که در قالب یک فایل پی دی اف (PDF) می باشد را اینجا تهیه نمایید. در این روش، فرآیند پرداخت از طریق درگاه اینترنتی واسط زرین پال انجام گردیده که به محض پرداخت، لینک دانلود کتاب مورد نظر در دسترس شما قرار خواهد گرفت. جهت خرید می توانید دکمه “خرید کتاب آموزش انگلیسی به سبک بنیادی” را در پایین انتخاب نمایید: